MÖBLER / Bord / Salongsbord 8067197
nr 806 7197
Salongsbord
1800-tal, längd: 104, djup: 67, höjd: 64
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 februari 2013
kl 20:12:26
300 kr
150 kr
300 kr
350 kr
400 kr